– SPRAWY ROZWODOWE –

SPRAWY ROZWODOWE

Wiemy, jak delikatną i wymagającą sprawą jest rozwód. Poza sferą emocjonalną dochodzą tutaj jeszcze sprawy organizacyjne, takie jak podział majątku, przyznanie władzy rodzicielskiej, ustalenie wysokości alimentów, kontakty z dziećmi. Wszystko to wymaga maksimum zaangażowania i jednocześnie empatii. Dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby każdy rozwód, prowadzony przez naszą kancelarię w Warszawie, przebiegał sprawnie i bezproblemowo.

Zapewniamy dyskrecję, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Dbamy o interesy naszych klientów, począwszy od udzielenia porady, na reprezentowaniu ich w sądzie kończąc. Podpowiadamy możliwe rozwiązania, analizujemy także ich konsekwencje. Naszą siedzibą jest Warszawa, ale podejmujemy się także zleceń poza jej granicami.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy rozwód jest inny, zaś każdy klient wymaga od nas indywidualnego podejścia. Z naszej strony gwarantujemy najlepszą obsługę prawną i kompleksowe wsparcie, tak niezbędne podczas prowadzenia wszelkiego rodzaju spraw rodzinnych.

———————

Wzór pozwu o rozwód – http://www.internetowakancelaria.pl/#pisma-sadowe-cywilne

Pomoc prawna – biuro@kancelariaths.pl