– SPRAWY ROZWODOWE –

Szybki rozwód w Warszawie jest możliwy

Sprawy rozwodowe w Warszawie potrafią trwać latami. Jak temu zapobiec – najlepiej od razu skorzystać z profesjonalnej porady prawnej, co z pewnością wpłynie na skrócenie procesu sądowego. Profesjonalne przygotowanie pozwu i koncentracja materiału dowodowego pozwolą na szybkie uzyskanie wyroku rozwodowego.
Gwarantujemy nie tylko profesjonalne wsparcie prawne, ale również zapewniamy dyskrecję i dokładamy wszelkich starań dla prawidłowej ochrony interesów Klienta.

Rozwód warszawa – dlaczego potrzebny jest radca prawny?

Dla nas rozwód warszawa nie jest wyzwaniem, a sprawą, którą chcemy jak najlepiej poprowadzić, byś był w pełni zadowolony z ostatecznego wyniku.

Radca prawny, podobnie jak adwokat, jest upoważniony do udzielania porad prawnych, sporządzania opinii, opracowywania projektów aktów prawnych oraz występowania przed sądami i urzędami. Kancelaria Radców Prawnych THS oferuje więc profesjonalne porady prawne z zakresu prawa rodzinnego, a także reprezentuje swoich klientów w sprawach rozwodowych oraz sprawach związanych z separacją, alimentami, władzą rodzicielską czy ustaleniem kontaktów z dzieckiem. Udowadniamy, że szybki rozwód w Warszawie jest możliwy i zapewniamy pełne wsparcie prawne oraz merytoryczne w tych trudnych chwilach.

Rozwód a separacja – jakie są różnice?

Nasi klienci często pytają nas o różnice między rozwodem i separacją, szukając rozwiązania, które byłoby dla nich najlepsze. Na separację często decydują się małżonkowie, którzy mają wspólne dzieci i pragną ostatni raz zawalczyć o rodzinę. O separację można wnioskować wtedy, gdy doszło do zupełnego rozkładu pożycia, jednak nie można stwierdzić, że rozkład ten jest trwały. Z kolei wniosek o rozwód zakłada, że nastąpił zupełny i trwały rozkład pożycia. Separacja i rozwód różnią się między sobą również tym, że w przypadku separacji nie dochodzi do zakończenia małżeństwa oraz zniesienia małżeńskiego obowiązku niesienia sobie wzajemnej pomocy w trudnych chwilach i chorobie. Separacja wiąże się jednak z podziałem majątku, lecz nie uprawnia do zawarcia nowego związku małżeńskiego. Z kolei rozwód znosi obowiązek niesienia wzajemnej pomocy, przyczynia się do podziału majątku i uprawnia dwoje ludzi do zawarcia nowych związków małżeńskich. Warszawa jest miastem, w którym reprezentujemy naszych klientów w sprawach o rozwód i separację, dlatego wyróżnia nas duże doświadczenie w zakresie prawa rodzinnego. Po zapoznaniu się z Państwa sytuacją wyjaśnimy, jakie kroki mogą Państwo podjąć i co zrobić, by wnioskować o separację lub szybki rozwód.

Sprawy z zakresu prawa rodzinnego

W wielu przypadkach rozwód wiąże się także z prowadzeniem innych spraw, szczególnie wtedy, gdy rozwodzący się małżonkowie mają nieletnie dzieci. Oprócz spraw rozwodowych i separacyjnych zajmujemy się również prowadzeniem powiązanych spraw z zakresu prawa rodzinnego, które obejmują:

  • alimenty na dzieci i małżonka,
  • ustalenie kontaktów z dzieckiem,
  • ustalenie władzy rodzicielskiej,
  • porwania rodzicielskie,
  • ustanowienie rozdzielności majątkowej i podział majątku,
  • ustalenie i zaprzeczenie ojcostwa.

Warszawa jest miastem o wysokim wskaźniku rozwodów. W trosce o dobro naszych klientów, których pragnieniem jest szybki rozwód, dokładamy wszelkich starań, by sprawa rozwodowa zakończyła się oczekiwanym wyrokiem najszybciej jak to możliwe. W przypadku niezadowolenia z otrzymanego wyroku składamy apelację do sądu II instancji i robimy, co w naszej mocy, by nasz klient mógł uzyskać szybki rozwód na ustalonych przez niego warunkach. Mamy świadomość, że sprawy z zakresu prawa rodzinnego należą do szczególnie delikatnych, dlatego działamy dyskretnie i z wyczuciem, pragnąc umożliwić Państwu szybki rozwód w mieście Warszawa bez zbędnego stresu.

KONTAKT

adres biura:  ul.Szulborska 3/5/U9, 01-104 Warszawa

tel.:  608 788 554  lub  608 55 77 01

mail:  biuro@kancelariaths.pl