Kredyt we frankach mBank

Kredyt we frankach porady prawne dla frankowiczów w przypadku konstrukcji kredytu stosowanej przez mBank?

Jeśli zaciągnęliście Państwo kredyt we frankach w jednym z banków (np. Millenium Bank, mBbank), warto bliżej przyjrzeć się treści zawartej umowy pod kontem abuzywności stosowanych przez Bank zapisów. W sytuacji stosowania przez Bank zapisów umownych niezgodnych z obowiązującym prawem możecie Państwo wystąpić z żądaniem „odfrankowania” kredytu hipotecznego.

Kredyt hipoteczny we frankach

W 2008 roku, kiedy to cena za szwajcarską walutę była wyjątkowo przystępna, wiele osób zdecydowało się wziąć kredyt hipoteczny we frankach. Kredyt we frankach okazał się być jednak ryzykownym produktem finansowym. Przeliczany do waluty obcej pod zakup nieruchomości. Jednak nie trzeba biernie poddawać się takiej sytuacji, gdyż można zwrócić się o pomoc do doświadczonego radcy prawnego, który pomoże „ofrankować” umowę kredytową.

Kredyt we frankach – pomoc profesjonalnego pełnomocnika

W przypadku kiedy masz problem ze spłatą kredytu we frankach i nie wynika to z Twojej winy, gdyż spłacasz zadłużenie regularnie, warto bliżej przyjrzeć się regulacjom prawnym zawartym w umowie. Kancelaria THS zajmuje się sprawami, które są związane z kredytami udzielanymi we frankach szwajcarskich. Dokładnie przeanalizujemy zawartą przez Ciebie umowę. Wstępna analiza umowy kredytowej jest BEZPŁATNA. Po otrzymaniu analizy Klient nie jest zobligowany do zawarcia umowy z Kancelarią.

Kredyt we frankach a zwrot nadpłaty

Jeśli zaciągnąłeś kredyt we frankach w jednym z banków je oferujących (np. w mBank lub Millenium Bank) i doszło do nadpłaty, będziemy walczyć o to, byś otrzymał stosowną rekompensatę finansową. Dodatkowym udogodnieniem jest to, że nie tylko w dalszej perspektywie będziesz spłacać kredyt w złotówkach, ale też i z oprocentowaniem, jak w kredycie we frankach. Zaufaj profesjonalistom i prześlij nam umowę kredytową zawartą z bankiem, a my zajmiemy się jej dokładną analizą w poszukiwaniu niedozwolonych klauzul, które dają podstawę do tego, by założyć sprawę w sądzie.