Kredyt we frankach mBank

Kredyt we frankach porady prawne dla frankowiczów w przypadku konstrukcji kredytu stosowanej przez mBank?

Jeśli zaciągnęliście Państwo kredyt we frankach w mBanku, warto bliżej przyjrzeć się treści zawartej umowy kredytu we frankach pod kątem abuzywności stosowanych przez Bank zapisów. W sytuacji stosowania przez Bank zapisów umownych niezgodnych z obowiązującym prawem możecie Państwo wystąpić z żądaniem „odfrankowania” kredytu hipotecznego i zwrot nadpłaty dokonanej na poczet kredytu we frankach w mBanku.

Kredyt hipoteczny we frankach

W 2008 roku, kiedy to cena za szwajcarską walutę była wyjątkowo przystępna, wiele osób zdecydowało się wziąć kredyt we frankach w mBanku. Kredyt we frankach okazał się być jednak ryzykownym i kosztownym dla kredytobiorcy produktem finansowym. Jednak nie trzeba biernie poddawać się takiej sytuacji, gdyż można zwrócić się o pomoc do doświadczonego prawnika, który pomoże „ofrankować” umowę kredytową i pomóc odzyskać nadpłatę z kredytu frankowego w mBanku.

Kredyt we frankach w mBanku – pomoc profesjonalnego pełnomocnika

W przypadku kiedy masz problem ze spłatą kredytu we frankach w mBanku i nie wynika to z Twojej winy, gdyż spłacasz zadłużenie regularnie, warto bliżej przyjrzeć się regulacjom prawnym zawartym w umowie. Nasza kancelaria zajmuje się m.in. sprawami, które są związane z kredytami udzielanymi we frankach w mBanku. Dokładnie przeanalizujemy zawartą przez Ciebie umowę, a wstępna analiza umowy kredytowej jest BEZPŁATNA. Po otrzymaniu analizy Klient nie jest zobligowany do zawarcia umowy z Kancelarią. Dopiero na wyraźne życzenie Klienta, Kancelaria może podjąć działania mające na celu zapewnienie zgodności z wymogami prawa umowy kredytu we frankach w mBanku.

Kredyt we frankach w mBanku, a zwrot nadpłaty

Jeśli zaciągnąłeś kredyt we frankach w mBanku i doszło do nadpłaty, będziemy walczyć o to, byś otrzymał stosowną rekompensatę finansową. Dodatkowym udogodnieniem jest to, że nie tylko w dalszej perspektywie będziesz spłacać kredyt w złotówkach, ale też i możliwe, że z niższym oprocentowaniem. Dlatego też zaufaj profesjonalistom i prześlij nam swoją umowę o kredyt we frankach w mBanku, a my zajmiemy się jej dokładną analizą w poszukiwaniu niedozwolonych klauzul, które dają podstawę do tego, by założyć sprawę w sądzie.

KONTAKT

adres biura:  ul.Szulborska 3/5/U9, 01-104 Warszawa

tel.:  608 788 554  lub  608 55 77 01

mail:  biuro@kancelariaths.pl